Ужгородка

Новини Закарпаття

Цимбалюк: Українська влада загнала себе в глухий кут з темою Донбасу

Народний депутат від «Батьківщини» Михайло Цимбалюк заявив, що українська влада питання про Донбас загнала себе в глухий кут.

Свою думку він виразив у прямому ефірі НАШого телеканалу.

“Як на мене помилково відділяти тему Криму і Донбасу. Це спільна проблема всього українського народу та влади. Не слід переоцінювати ООН, бо насправді останніми десятиліттями вона втрачає вплив. Але президент Зеленський мав би говорити й вимагати не тільки під час виступу, а й в кулуарах, про участь ООН в допомозі України… Мені здається, що українська влада загнала себе з темою Донбасу в глухий кут. Нам обіцяли програму “А”, план “Б”, поки ми не розуміємо, що реалізує українська влада. Мінський процес не працює, нормандський формат теж в глухому куті”, – сказав нардеп.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору