Ужгородка

Новини Закарпаття

Ярославський про офшори президента: Це меседж Госдепу до агресивної поведінки Зеленського

Інформація про офшори Володимира Зеленського – це меседж США щодо агресивної поведінки президента України.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу правознавець Денис Ярославський.

“А чи не за допомогою США як мінімум в таких серйозних виданнях опублікували таку інформацію? І чи не за допомогою Госдепу дана інформація взагалі мала такий резонанс і я більше чим впевнений. Тому що скоріше за все це якийсь зворотний меседж для президента Зеленського на його агресивну позицію стосовно США”, – розповів правознавець.

Також він додав, інформація про офшори направлена на те, щоб Володимир Зеленський показав своїми діями, що він не пов’язаний з Ігорем Коломойським.

“Акцент був не тільки на президентові, а на зв’язку Зеленського і Коломойського. Таким чином хірург, який видав таку інформацію, намагається всіляко розділити і змусити Зеленського показати своїми діями, що він все-таки не пов’язаний з Коломойським і видати його”, – сказав він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору