Ужгородка

Новини Закарпаття

Медична компанія “Адоніс” почала розвивати франчайзингову мережу

Медична компанія “Адоніс” розпочала реалізацію стратегії розвитку франчайзингової мережі.

Як повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” генеральний директор компанії Віталій Гирін, стратегія реалізується у двох форматах – медичний центр і пункти забору лабораторних аналізів.

“У нас є два варіанти: невеличкий медичний центр з поліклінічним прийомом або ж пункт забору – маніпуляційний кабінет. Вони будуть працювати під нашим брендом Adonis і дотримуватися всіх правил і вимоги корпоративної культури. При цьому ми будемо контролювати наших франчайзі”, – сказав він.

Як повідомив Гирін, нині “Адоніс” вже привернула трьох франчайзингових партнерів для відкриття великого медичного центру з хірургією і двох пунктів забору. До кінця року планується відкрити до 10 пунктів забору в різних регіонах країни.

Відповідаючи на питання, хто може виступити франчайзі “Адоніса”, Гирін повідомив, що це можуть бути “як люди з медицини, так і люди не зі сфери охорони здоров’я, яких ми готові супроводжувати і яким готові допомагати”.

“Серед наших потенційних франчайз можуть бути медпрацівники, наприклад, доктор, який хоче відкрити свій кабінет, або медзаклад. Ми готові допомогти на будь-якому етапі, починаючи від отримання ліцензії до супроводу операційної діяльності. Також нашими франчайзі можуть бути власники приміщень, які хочуть розвивати в них медичний бізнес. В такому випадку ми готові допомагати по всім медичним питанням. Єдина умова: наш партнер повинен розуміти, що займатися розвитком свого бізнесу, це не здійснювати пасивні інвестиції”, – сказав він.

Adonis – мережа приватних медичних центрів повного циклу для дорослих і дітей.

Приватна клініка Adonis заснована понад 20 років тому. В її мережу входять 10 філій в Києві та області, в тому числі два власних пологових будинків й лабораторія стовбурових клітин. У філіях клініки лікарі ведуть прийом по 60 медичними напрямками.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору