Ужгородка

Новини Закарпаття

Мураєв: Розслідування по офшорам – це “привіт” особисто Зеленському

Розслідування щодо офшорів президента України – це “привіт” особисто Володимиру Зеленському.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв.

“Ми бачимо велике об’єднання Америки, Великобританії, Австралії і допускаємо, що туди приєднається Канада, Індія, можливо, ряд інших країн колишніх колоній Великобританії, а Україна заважає об’єднанню в масштабах Євразійського континенту. Які країни звернули увагу на ситуацію з офшорами? Це Іспанія, Франція, Німеччина, Великобританія. Але Британію не влаштовує не те положення, в якому знаходиться Україна, її не влаштовує Зеленський і Єрмак. Єрмаку давно передають “привіт”, обіцяючи опублікувати розслідування по вагнерівцям, але я думаю, що до Великобританії почало доходити, що корінь проблем в Україні – не Єрмак, а Зеленський, тому цей “привіт” переданий безпосередньо йому”, – зазначив Мураєв.

Також він додав, що немає стабільної ситуації у політиці в жодній країні.

“Немає стабільної ситуації у зовнішній та у внутрішній політиці у жодної країни.  Світ змінюється, він змінюється після зустрічі Путіна та Байдена, після створення нових союзів, недружньої поведінки США і Австралії щодо Франції. Тому змінюються інтереси і інструменти, які ще вчора були корисним стають непотрібними”, – сказав він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору