Ужгородка

Новини Закарпаття

Олігархічні канали будуть говорити про відставку Разумкова, а не про офшори Зеленського, – екс-нардеп

На телеканалах олігархів будуть говорити про відставку спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова, а не про офшори президента Володимира Зеленського.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу екс-нардеп Дмитро Добродомов.

“Вчора на одному з центральних телеканалів вперше взагалі не вийшло політичне ток-шоу. Тому що однозначно була б тема №1 і №2 – це відставка Разумкова. Наступне, у четвер олігархічні канали проводять свої ток-шоу, яка буде основна тема, якщо знімуть Разумкова? Точно буде зняття Разумкова, як буде далі жити парламент і все інше”, – сказав екс-нардеп.

Також він додав, що сьогодні було сигнальне голосування щодо відставки Дмитра Разумкова.

Нагадаємо, Разумкова відсторонили від ведення пленарних засідань на два дні. За таке рішення проголосували 240 народних депутатів.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору