Ужгородка

Новини Закарпаття

Савченко про скандал з офшорами Зеленського: Ця ситуація показує, наскільки гнила наша реальність

Ситуація, яка зараз розгортається навколо офшорів президента Володимира Зеленського, показує всьому світу, наскільки гнила реальність.

Таку думку висловила народний депутат попередніх скликань Надія Савченко в ефірі телеканалу НАШ.

“Ситуація, яка зараз розгортається в Україні, показує українцям, наскільки гнила, плачевна взагалі, сумна наша реальність. І показує всьому світу, наскільки в Україні нічого не змінюється”, – підкреслила екс-нардеп.

За даними Pandora Papers, Україна перша за кількістю політиків, які мають приховані активи за кордоном. Зокрема, в списку власників офшорів опинився президент Зеленський.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору