Ужгородка

Новини Закарпаття

Савченко: Просто принизливо виглядає для України відставка Разумкова

Для іміджу Україну принизливо виглядає відставка спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова.

Таку думку висловила у прямому ефірі НАШого телеканалу екс-нардеп Надія Савченко.

“Насправді та ситуація, яка відбувається зараз з Разумковим в Україні і взагалі в парламенті виглядає більш ганебно і морально більш принизливо для України, напевно, ніж ті самі офшори, які вже всіх дістали і всім набридли. Те, як відбувається зняття спікера, дуже мені нагадує, коли депутати голосували за мою посадку в українській в’язниці”, – розповіла экс-нардеп.

Зазначимо, Разумкова відсторонили від ведення пленарних засідань на два дні. За таке рішення проголосували 240 народних депутатів.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору