Ужгородка

Новини Закарпаття

Мураєв: США використають історію з офшорами Зеленського, щоб зробити Україну ручним інструментом

Сполучені Штати Америки використають історію з офшорами президента Володимира Зеленського, щоб зробити Україну ручним інструментом.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв.

“США мають таку дивовижну здатність – судити будь-якого громадянина  будь-якої країни і розслідувати на адресу нього кримінальні справи, якщо злочин скоєний і валюта була долар. Оскільки вони одні з найсильніших, то їм це сходить з рук. Те ж саме може торкнутися Зеленського та всього його оточення, тобто йому можуть дати можливість добути президентом нашої країни і потім, можливо, уникнути покарання, якщо він буде слухняним, але Україна тоді стає ручним інструментом і за командою будуть робити все, що скажуть”, – сказав Мураєв.

Також він зазначив, що ситуація з офшорами ставить крапку на другому строкові Зеленського.

“Коли він так іміджево спіткнувся, то це скоріше за все ставить крапку в його бажанні на другий строк. Коли він так спіткнувся, весь світ почав активно його штовхати і Україну в його ж обличчі”, – розповів він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору