Ужгородка

Новини Закарпаття

Відставка Разумкова – черговий прояв самодурства Зеленського, – Мураєв

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков завжди дотримувався Регламенту попри те, що парламент постійно працював в унісон з Офісом президента.

Про це розповів лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв в ефірі телеканалу НАШ. 

“Для мене це не стало несподіванкою. Ці розмови (про відставку Разумкова – ред.) педалюються вже останні три-чотири місяці. Спочатку повинні були відсторонити Разумкова, потім Авакова, але відбувається в зворотному порядку, що не змінює суті”, – сказав Євгеній Мураєв.

Також він зазначив, що не дивлячись на те, що парламент працював в унісон з ОП, Дмитро Разумков завжди “стояв на букві закону”.

“Я жодного разу не бачив, щоб в принципі парламент працював не в унісон з Офісом президента, що б там не говорили. Але я можу сказати, що Дмитро стояв на букві закону. Він дотримувався Регламенту, хоча порушення Регламенту ми теж з вами спостерігали. В цілому він поводився як самодостатній керівник незалежної вертикалі влади, що, звичайно, не подобалося президенту України. З такими темпами на післязавтра треба буде призначати коронацію Зеленського”, – додав лідер партії “НАШІ”.

Крім цього, політик акцентував, що ймовірна відставка Разумкова може бути черговим проявом самодурства президента України.

“Все одно витає в повітрі, що Зеленський хоче дострокових президентських виборів. І, відповідно, на момент проведення кампанії його обов’язки повинен буде виконувати спікер Верховної Ради. Не зовсім підконтрольний спікер ВР, у якого є власна думка, в цю канву не вкладає. Якщо ця версія з якоїсь причини буде неспроможна, а на це зараз може вплинути скандал з Pandora Papers, то цілком можливо, це просто самодурство”, – підсумував він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору