Ужгородка

Новини Закарпаття

Напад на журналістів в Укрексімбанку: в ОП виступили за відсторонення Мецгера

В Офісі президента закликали голову “Укрексімбанку” Євгена Мецгера написати заяву про звільнення. Мова йде про напад на журналістів програми “Схеми” в Укрексімбанку.

Про це повідомляє прес-служба ОП.

“Правила поваги до журналістської роботи та формати надання доступу до суспільно важливої інформації давно напрацьовані, і не може бути причини, щоб їх не дотримуватися”, – сказав радник голови ОП Михайло Подоляк.

Нацполіція у межах розпочатого кримінального провадження аналізує всі обставини того, що сталося. Наглядова рада банку заявила про проведення перевірки в межах правил, затверджених для державного банку. Також на рівні Наглядової ради може відбуватися й модерування подальшого розвитку цієї ситуації для фінустанови.

“Щонайменше видається логічним рішення про відсторонення від займаної посади голови правління банку, щоб не було жодної, навіть гіпотетичної перешкоди для розслідування та перевірки”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, журналісти програми “Схеми” опублікували відео, на якому зафіксований конфлікт під час запису інтерв’ю з главою Укрексімбанку Євгеном Мецгером. 

Як повідомляв НАШ раніше, Зеленський ввів у дію рішення РНБО про санкції проти низки російських компаній.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору