Ужгородка

Новини Закарпаття

Навіть під тиском Зеленського, “слуги” не зібрали 226 голосів за відставку Разумкова, – політтехнолог

Навіть під тиском президента Володимира Зеленського народні депутати від партії “Слуга народу” не зібрали 226 голосів за відставку спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова.

Про це розповів у прямому ефірі НАШого телеканалу політтехнолог Тарас Загородній.

“В даному випадку був тиск особисто Зеленського, але навіть під цим тиском 226 голосів ми не побачили. Реально підписалося 175, хоча обіцяли 200. Подивимось, що буде на голосуванні про Разумкова, теоретично вони можуть зібрати підписи, але виникає інше питання: чи будуть голоси за Стефанчука? Тому що це дві зовсім різні операції”, – сказав політтехнолог.

Також він додав, що відставка Дмитра Разумкова не вплине на якість роботи у парламенті.

“Вони напружаться та все ж таки знесуть Разумкова, хоча на якість парламенту в гарний бік точно не зробиться. Але питання залишається: чи є голоси за Стефанчука”, – розповів він.

Зазначимо, що питання відставки Разумкова розглянуть на засідання 7 жовтня.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору