Ужгородка

Новини Закарпаття

Єхануров: Політики, що критикують офшори, лукавлять – саме вони зробили ці “нички”

Офшори є законними, тому політики, що їх критикують, лукавлять, тому що саме вони вирішили їх створити, щоб бізнес міг зберігати кошти.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу екс-прем’єр-міністр України, міністр оборони України (2007-2008 рр) Юрій Єхануров.

“По-перше, офшори – це нормально, оскільки вони є законними. Ті політики, які сьогодні починають, щось розповідати, вони, м’яко кажучи, темнять, бо саме вони вирішили зробити такі “нички” для того, щоб бізнес, який прихильний до них, міг там зберігати кошти і зекономлені кошти  пускати на політичну діяльність своїх друзів, колег і симпатичних партій. Тому людина має вибрати чи збирається вона бути бізнесменом, чи бути політиком, чи державним службовцем”, – зазначив він.

Також він додав, що у нас непередбачувана країна, тому бізнесмени вважають, що вони можуть бути політиками, державними службовцями.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору