Ужгородка

Новини Закарпаття

Разумков єдиний, хто може скласти конкуренцію Зеленському на виборах президента, – економіст

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков є єдиною людиною, яка дійсно може скласти Володимиру Зеленському конкуренцію на президентських виборах.

Таку думку висловив економіст Олександр Охріменко в ефірі телеканалу НАШ. 

Він наголосив, що, згідно з соцопитуванням, найнижчий антирейтинг наразі у Разумкова та Зеленського. 

“Позиція правильна, все-таки це майбутній конкурент Зеленського на президентських виборах. Це абсолютно реально. Разумков єдина людина, яка може скласти реальну конкуренцію Зеленському на президентських виборах. Думаю, до того часу він очолить якусь політичну силу, можливо нову, можливо якусь, або щось об’єднається. Але ці опитування показують, що самий маленький антирейтинг у Разумкова, потім у Зеленського, а потім уже йдуть всі інші”, – сказав Охріменко.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору