Ужгородка

Новини Закарпаття

Гайдай: Якщо Разумкову зараз закриють рот – про нього забудуть

Якщо спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова не будуть пускати висловити свою думку на різні канали, то про нього всі забудуть.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу політичний експерт Валентин Гайдай.

“Перспективи Разумкова можуть бути мега грандіозні аж до президентських чи хоча б лідера великої фракції у парламенті у майбутньому, так і про нього можуть забути. Якщо йому зараз закриють рот, тобто не будуть пускати на різні канали, про нього забудуть.  До виборів залишається не так багато, якби він почав самостійну гру, тобто поїздки на Донбас, інші моменти, то через 1,5 року це була б виграшна позиція, але зараз ще рано до цього і це розуміють і в Офісі президента”, – розповів Гайдай.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору