Ужгородка

Новини Закарпаття

Молчанов про заяву Чернєва щодо Білорусі: Це відвертання уваги суспільства від нагальних проблем

Народний депутат від “Слуги народу” Єгор Чернєв заявив, що Україні загрожує широкомасштабна війна з Білоруссю, щоб відвернути увагу суспільства від нагальних проблем.

Таку думку висловив журналіст Юрій Молчанов в ефірі телеканалу НАШ.

“Я коли чую, що на нас хтось колись повинен напасти, я миттєво оглядаюся, а що у нас в інформаційному просторі – офшори. Треба ж якось відволікати, якось зробити так, щоб ми з вами говорили не про офшори, не про можливий провал операції Разумкова в ВР, а про щось більш страшне. Народ же повинен ціпеніти, а якщо ми про це не поговоримо, ми їх ще обвинуватимо в роботі на Путіна. Як вони посміли не говорити, що на нас, можливо, вже завтра Лукашенко нападе?” – сказав журналіст.

Крім цього, як зазначив Юрій Молчанов, в пості нардепа абсолютно не було аргументів з приводу його заяв, тому це є вкиданням.

“Закінчуються аргументи. Зараз час, коли помилки влади ростуть в геометричній прогресії. Якщо рухатися в цьому ж тренді, то кількість “нападів” та інших вкидань, щоб відвернути увагу, також буде рости в геометричній прогресії. Зараз ніхто не говорить про те, що сьогоднішній газ майже по 2000 доларів за тисячу кубів, що лягає на плечі нашої промисловості”, – додав Молчанов.

Раніше “Слуга народу” Єгор Чернєв заявив, що Україні загрожує широкомасштабна війна з Білоруссю. На думку нардепа, до військових дій Олександра Лукашенка підштовхує російський президент Володимир Путін, для якого “нацькувати Білорусь на Україну” є ідеальним варіантом.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору