Ужгородка

Новини Закарпаття

Разумков – професіонал, але ми голосували за його відсторонення, – нардеп

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков – професіонал, але група “За майбутнє” голосувала за його відсторонення від ведення пленарних засідань на два дні.

Про це розповів народний депутат від групи “За майбутнє” Сергій Лабазюк у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Щодо нашого синхронного голосування, то ми дуже рідко голосуємо разом з монобільшістю і більшою мірою ми якраз не погоджуємося з тими чи іншими позиціями команди президента. Щодо голосування про відсторонення голови Верховної Ради, то ми голосували. Моє особисте відношення до Дмитра Разумкова дуже позитивне, він професійна людина. Але я обґрунтую своє голосування, якщо сьогодні немає співпраці Дмитра Разумкова з частиною монобільшості і з Адміністрацією президента, відповідно його діяльність голови ВР, на жаль, не буде ефективною”, – сказав нардеп.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору