Ужгородка

Новини Закарпаття

Чаплига про рекордну ціну на газ: Зараз буде сенсація! Ми газ купуємо напряму з Росії

Правозахисник Михайло Чаплига, коментуючи рекордну ціну на газ в Європі, з упевненістю заявив, що Україна з часів Арсенія Яценюка брала безпосередньо газ у Російської Федерації.

Про це Чаплига розповів в ефірі телеканалу НАШ.

“Найцікавіше в цій всій історії, що вийшли офіційні особи і сказали, що у зв’язку з тим, що Угорщина не буде отримувати транзит через нас, у нас закривається віртуальний транзит. Вони сказали віртуальний транзит, це не я сказав. Тобто перекладаю на просту мову, і зараз буде сенсація. Виходить, весь цей час ми газ брали безпосередньо у Росії, відбираючи його з транзиту. Нам розповідали, що ми платимо космічні ціни за відмивання “брудного” газу віртуальним реверсом за незалежність від РФ і проти прямих поставок”, – сказав Чаплига.

Також він зазначив, що українців обкрадають, коли ті платять рахунки за газ.

“Виявляється, з часів Яценюка нас грабували так, як не грабував ніхто за те, що ми незалежні від Росії. Як тільки РФ зробила транзит на Угорщину, виявилося, ми залежні. За що ж ми платили?” – підсумував він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору