Ужгородка

Новини Закарпаття

“Слуга народу” Кравчук: Немає сумнівів, що Стефанчук буде хорошим спікером, а Корнієнко – першим віце-спікером

Народний депутат від “Слуги народу” Євгенія Кравчук заявила, що більшість фракції готова підтримати Руслана Стефанчука на новій посаді спікера парламенту, а Олександра Корнієнко – першим віце-спікером.

Про це нардеп розповіла, відповідаючи на питання журналістів в кулуарах Верховної Ради, передає телеканал НАШ.

“Для нас це не нові прізвища. Але якісь формальні рішення повинні бути. У нас є домовленість, що 70% повинні підтримати. Але ні у кого з моїх колег не виникає сумнівів, що Руслан Стефанчук буде хорошим спікером, а Олександр Корнієнко – першим віце-спікером”, – зазначила нардеп.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору