Ужгородка

Новини Закарпаття

Геращенко: Те, що зараз відбувається в парламенті – це дешевий спектакль для одного глядача

Те, що відбувається в парламенті на сьогодні – це дешевий спектакль для одного глядача, який сидить на Банковій.

Таку думку висловила народний депутат від “Європейської солідарності” Ірина Геращенко з трибуни Верховної Ради, передає телеканал НАШ.

За словами нардепа, в Раді зараз повинні займатися тарифами за комуналку, боротьбою з COVID-19 в Україні і боргом перед українською армією.

“Це катастрофа, і саме цими питаннями зараз повинна займатися відповідальна влада. Але в парламенті ми бачимо дешевий спектакль для одного глядача на Банковій. Що ж це за спектакль? Це “Мауглі”. Коли тут відбувається кастинг на роль табакі, який бігає в сектор “Європейської солідарності”, при цьому верещить: “Акела промахнувся!” А Шер-Хан за всім цим з Банкової спостерігає”, – зазначила Геращенко.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору