Ужгородка

Новини Закарпаття

Скаршевський: Голосування за відставку Разумкова спростувало слова Зеленського

Голосування за відставку спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова спростувало слова президента Володимира Зеленського, коли він говорив, що це внутрішньофракційна проблема.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу економічний експерт Віктор Скаршевський.

“Сьогоднішнє голосування спростувало слова президента Зеленського, який нещодавно сказав, що це внутрішньофракційна проблема в них. Якби це була внутрішньофракційна проблема, то вони б всередині фракції зібрались, зняли Разумкова, але це не внутрішньофракційна, тому що не вистачило голосів. Це проблема в тому, що йде поступова чи швидка узурпація влади. Просто на Банковій вирішили зробити з Верховної Ради, а цьому перешкоджав Дмитро Разумков, тому потрібно було його поміняти”, – розповів Скаршевський.

Нагадаємо, що Верховна Рада відправила у відставку Разумкова. “За” проголосували 284 народних депутати.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору