Ужгородка

Новини Закарпаття

Разумков – це “син маминої подруги”, з яким тебе в дитинстві порівнювали, – політтехнолог

Екс-спікер Верховної Ради Дмитро Разумков при правильному підході та фінансуванні може увійти в одну з політичних сил.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу політтехнолог Борис Тізенгаузен.

“Ми бачимо як стрімко ростуть нові політичні проекти. Я думаю, що Разумков при правильному підході, фінансуванні і медійному освітленні має всі шанси попасти в прохідну частину однієї з політичних сил. Можливо, він створить свою політичну силу, хоча мені здається, що це буде складно зробити. Тому що у Разумкова за останніми даними 2,5% підтримки і це з урахуванням того, що він постійно на телеканалах був як спікер парламенту”, – розповів політтехнолог.

Також він додав, що не можна зрівнювати президента Володимира Зеленського та Дмитра Разумкова.

“Я дивлюсь на Разумкова, він просто ідеальний, знаєте, “син маминої подруги”, з яким тебе завжди в дитинстві зрівнювали”, – сказав він.

Нагадаємо, що Верховна Рада відправила у відставку Разумкова. “За” проголосували 284 народних депутатів.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору