Ужгородка

Новини Закарпаття

Вовк: Сьогоднішнє голосування за відставку Разумкова незаконне

Голосування за відставку спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова незаконне, тому що йому не вручили висновок Рахункової палати.

Про це розповів у прямому ефірі НАШого телеканалу генерал-майор СБУ, експерт з питань державної безпеки Василь Вовк.

“Немало бути сьогодні голосування і воно є нелегітимним, незаконним, оскільки за два дні до нього не вручили висновок рахункової палати, а якщо вручили фіктивний висновок, то там є ознаки іншого злочину, який називається підробка документів. Разумкову потрібно звертатися в суд, вказувати аргументи, що його незаконно звільнили і поновлюватися на посаді голови Верховної Ради”, – сказав Вовк

Зазначимо, за відставку Дмитра Разумкова віддали свої голоси: 215 – “Слуга народу”, 20 – “Батьківщина”, 19 – “За майбутнє”.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору