Ужгородка

Новини Закарпаття

Крюкова про голосування “Батьківщини” проти Разумкова: Вони під пресом

Заступник головного редактора інтернет-видання “Страна.UA” Світлана Крюкова заявила, що нардепам від “Батьківщини” погрожували кримінальними справами в разі відмови за голосування про відставку спікера Ради Дмитра Разумкова.

Про це вона розповіла в ефірі телеканалу НАШ.

«Сьогодні ряд колег опублікували переписку з нардепом від “!Батьківщини”, який переписувався з Тимошенко по підсумках голосування. Близьке оточення Разумкова казали, що на неї спікер розраховував й що вона “до останнього не здасться”. У моно більшості не набиралося голосів до останнього, навіть після Трускавця. Сьогоднішнє голосування з участю частини «Голосу» та «За майбутнє» та без голосів за відставку Разумкова не вистачило б. Це говорить про те, що «зеленого моноголосування» більше немає. Якщо вони так важко збирали голоси за відставку спікера, то був цілий важкий дипломатичний, політичний та фінансові питання. Минулого разу за ці голоси пропонували грошові заохочення. Хто з них просто отримав, а кому пригрозили кримінальними справами невідомо”, – розповіла вона.

За словами Крюкової, страх й погрози кримінальними справа – одна з причин, чому голосували депутати від «Батьківщини»:

“По деяким з них в останній час були відкриті досить серйозні кримінальні справи. На скільки я розумію, вони були під пресом”.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору