Ужгородка

Новини Закарпаття

Акт політичного суїциду та підлість – Скорик про голосування “Батьківщини” за відставку Разумкова

В голосуванні партії “Батьківщина” за відставку спікера Верховної Ради не було політичної логіки, це підлість стосовно Дмитра Раузмкова.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ нардеп від партії “ОПЗЖ” Микола Скорик.

“Сьогодні, я вважаю, був акт політичного суїциду і підлість стосовно спікера, тому що при тій риториці, яку вони (партія “Батьківщина”, – ред.) демонстрували весь останній час, це було абсолютно нерозумно. Те, що відбувається в парламенті, яскраво демонструє зміст української політики – зрада, обман і так далі”, – сказав нардеп.

За його словами, політичної логіки в цьому голосуванні за відставку спікера ВР абсолютно  не було.

Зазначимо, за відставку Дмитра Разумкова віддали свої голоси: 215 – “Слуга народу”, 20 – “Батьківщина”, 19 – “За майбутнє”.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору