Ужгородка

Новини Закарпаття

Політичні недоумки або голосували за вигоду, – екс-нардеп про голосування “Батьківщини”

Народний депутат України  VIII скликання Олег Барна заявив, що нардепи від «Батьківщини» голосували «за» відставку Дмитра Разумкова з посади спікера Верховної Ради за власну вигоду.

Про це він розповів ефірі НАШого телеканалу 7 жовтня.

“Про “Батьківщину”  скажу одне – є питання логіки. Якщо Батьківщина критикує Зеленського, то відповідно вона має підтримувати тих, хто йде проти Зеленського. Така алогічна поведінка говорить, що вони або політичні недоумки або голосували за вигоду. Я не можу їх назвати недоумками, тоді брешуть й йдуть за вигодою. Якщо людина залежить по юридичним правам від когось, на неї завжди буде вплив”, – розповів він.

Нагадаємо, Дмитра Разумкова 284 голосами відправили у відставку з посади голови парламенту. “Слуги народу” дали 215 голосів. 

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору