Ужгородка

Новини Закарпаття

Мета Росії зробити так, щоб Україна і ЄС залежали від її газу, – екс-нардеп

Народний депутат України  VIII скликання Олег Барна заявив, що мета Росії зробити так, щоб наша країна та Європейський Союз залежали від їхнього газу.

Про це він розповів ефірі НАШого телеканалу 7 жовтня.

“Найстрашніше для України й для людей. Коли Зеленський заявляє, що не підійметься газ, питань немає. Але за рахунок чого буде компенсація за цей газ? Візьму з держбюджету кошти й недодадуть людям с інших соціальних програм. Бізнесменам піднімуть ціну, а вони піднімуть ціни на товари й послуги. В любому випадку люди викинуть зі своїх кишень. Найстрашніше, що Зеленський може витратити на погашення зовнішні кредити, які ляжуть боргами на наших нащадків”, – розповів він.

Також Барна відмітив, що мета Росії зробити так, щоб наша країна та Європейський Союз залежали від їхнього газу.

Нагадаємо, п’ять країн Євросоюзу ініціювали розслідування через рекордні ціни на газ.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору