Ужгородка

Новини Закарпаття

Куликов: Про Лукашенка нехай вирішує народ Білорусі

Народ Білорусі має сам вирішувати проблеми з Олександром Лукашенком, але для України Білорусь була одним з найнадійніших партнерів.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу екс-керівник бюро Інтерполу Кирило Куликов.

“Білорусь була одна з найнадійніших партнерів України. Білорусь завжди підтримувала Україну, ніколи не виступала із заявами по Криму, ніколи не визнавала Крим російським і надала свою площадку. Те що там є проблеми, який у них бацька, то це народу Білорусії вирішувати,  а не нам з вами”, – сказав екс-керівник бюро Інтерполу.

За його словами, Росії не вигідна в будь-якому форматі, будь-яка війна з Україною.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору