Ужгородка

Новини Закарпаття

Співак: Ло*ам закони, а трускавецьким пацанам і дівчатам – офшори

Керівник платформи “Національна стратегія розвитку” Дмитро Співак заявив, що складається враження, що закони писані лише для простих українців, а для нардепів – ні.

Про це він розповів в ефірі НАШого телеканалу.

“Арахамія говорить, що все нормально, що ухилявся від податків й зараз також.Висновок такий: ло*ам, тобто нам з вами – закони, а трускавецьким пацанам та дівчатам по-барабану, їм – офшори. Все зрозуміло з Арахамією”, – зауважив він.

Нагадаємо, голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що не бачить нічого поганого в офшорах, бо в нього самого було багато офшорних компаній, а нині така є в його дружини.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору