Ужгородка

Новини Закарпаття

Герман: Скільки людей не витримає “Слуг народу” до того, як їм доведеться тікати з України

Екс-нардеп Ганна Герман заявила, що народні депутати від “Слуги народу” наносять “непоправну шкоду” українському народові кожною годиною перебування при владі.

Про це вона розповіла в ефірі телеканалу НАШ.

“Нинішня командна має дуже зелене поняття про державництво, про Україну і її перспективи та стратегії. Я чую: «Їм вже недовго залишилося». Можливо, але скільки авторитетів вони вгроблять, скільки людей помре, скільки людей виїде, як вони ослаблять Україну до того моменту, ніж їм доведеться звідси тікати. Кожна їх година при владі наносить непоправної шкоди нашій державі та нашого народу. Того мені так це болить та хвилює”, – розповіла вона.

За її словами, не можна допускати непрофесіоналів до влади.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору