Ужгородка

Новини Закарпаття

Нардеп Батенко про смерть Полякова: Серце не витримало

Народний депутат від групи “За Майбутнє” Тарас Батенко вважає, що причиною смерті народного депутата Антона Полякова могло бути сильне переживання за невдачі роботи в парламенті.

Про це він розповів в ефірі НАШого телеканалу.

“Для нас це велика трагедія, це чорна п’ятниця. Для нас це велика втрата, молода людина, 33 роки, енергійний народний депутат. Він був чесним, принциповим, правдивим, напористим, збирав позачергові сесії. Одне засідання, яке стосувалося тарифів, друге, яке стосувалося пенсіонерів. Одне провальне й друге, були й інші емоційні речі. Звичайно, коли проходити через все це – серце не витримає”, – розповів він.

За його словами, Полякова востаннє він бачив вчора, близько 17:00.

“Ми зібрали позачергове сесійне засідання, яке було оголошено в понеділок стосовно пенсійного віку. З п’яти питань, які були внесені, було розглянуто тільки два. Це теж було розчарування для нього. По цих двох тільки одне було розглянуто, але не набрало голосів, бо не було 226 депутатів. Це все накладало свої глибокі розчарування”, – додав нардеп.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору