Ужгородка

Новини Закарпаття

Нечай: В останньому інтерв’ю Полякову було дуже тяжко

Журналіст Олег Нечай розповів про своє останнє інтерв’ю з Антоном Поляковим. За його словами,  нардепу останніми днями було дуже важко через провали в роботі.

Про це повідомив журналіст в ефірі телеканалу НАШ.

“Я бачив його вчора. Був здивований, йому було дуже тяжко. Він повільно говорив, виглядав дуже загнаним. Я не став його питати, чи він нормально почувається, але виглядав дуже втомлено. Він дуже переживав через позачергове засідання. Він казав, що це дуже важливі законопроекти про мінімальну пенсію, пільги чорнобильцям. Він сказав, що чотири місяці роботи змарновані. Навіть такої думки е було, що це може призвести до цього”, – розповів НАШ журналіст.

Нагадаємо, народного депутата Антона Полякова знайшли мертвим у Києві. За інформацією поліції, нардепу стало погано дорогою в таксі, його намагались реанімувати лікарі швидкої, але констатували смерть. В прокуратурі назвали попередню причину смерті – гостра коронарна недостатність, гостра ішемічна хвороба серця.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору