Ужгородка

Новини Закарпаття

Шахов: Відсторонений заступник Галущенка Кураков досі бере участь у селекторних засіданнях

Народний депутат від групи “Довіра” Сергій Шахов заявив, що заступник міністра енергетики Германа Галущенка Юрій Кураков продовжує брати участь в електоральних нарадах попри своє звільнення.

Про це він розповів НАШому журналісту в кулуарах парламенту.

“Наша команда взагалі не задоволена роботою Кабінету міністрів. Тим паче міністром енергетики, який сьогодні принципово маніпулював з трибуни і я не міг йому поставити питання з приводу того, що відбувається з опалювальним сезоном через який звільнили його замісника Куракова. Він досі веде наради в міністерстві. Яке право він має займатися опалювальним сезоном? Виправити ситуацію він точно не зможе, бо на складах вугілля лише 700 тисяч, а має бути 2 мільйони 800 тисяч тон. В чотири рази сьогодні не вистачає вугілля на складах”, – розповів він.

За словами нардепа, вугілля закуповується в Америці й Африці, а українським шахтарям заробітну плату не дають.

“Чому сьогодні йде боротьба за теплі крісла в парламенті, а тепла немає у людей? Це міняється вже шостий міністр енергетики, а «зелена» влада досі не може дати пораду, як виправити ситуацію в енергетичній галузі”, – додав Шахов.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору