Ужгородка

Новини Закарпаття

Василевська-Смаглюк: Третьякова сподівалася, що її заява залишиться у чаті

Народний депутат від “Слуги народу”, голова Комітету соціальної політики Галина Третьякова сподівалась, що її неприйнятні повідомлення про смерть нардепа Антона Полякова залишаться у чаті.

Таку думку висловила у прямому ефірі НАШого телеканалу нардеп від “Слуги народу” Ольга Василевська-Смаглюк.

“Поляков йшов з нами на вибори, був деякий час нашим колегою, я не розділяю його поведінку, але людина, на жаль, пішла.  Ми не знаємо з яких причин це сталось і коментувати в такий спосіб – це дійсно є неприйнятним. На скільки я розумію пані Галина сподівалась, що це залишиться в межах чату. Оскільки вона підтвердила своє висловлювання і впевнена у ньому, то думаю, що виборці і ми надамо свою оцінку”, – розповіла нардеп.

Зазначимо, сьогодні Антон Поляков помер в Дніпровському районі Києва. За попередньою інформацією, нардепу стало погано в таксі, його намагалися реанімувати лікарі швидкої допомоги, але констатували смерть.

Галина Третьякова підтвердила, що в чаті “Слуг народу” написала про Полякова “-1 ворог”. У “Слузі народу” заявили, що депутати подали клопотання, щоб Третьякову відсторонили від п’яти засідань парламенту.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору