Ужгородка

Новини Закарпаття

Гриб про смерть Полякова: Сподіваюся, ми дізнаємося правду

Народний депутат від «Слуги народу» Вікторія Гриб сподівається, що українці дізнаються правду про смерть її колеги Антона Полякова.

Про це вона сказала в кулуарах парламенту телеканалу НАШ.

“Висувати зараз якісь версії не буду. Я сподіваюся, що ми дізнаємося (правду, – ред.)… Я ніколи не чула (скарг, – ред.) на погане самопочуття. Він завжди дуже був веселий і відкритий. Позавчора ввечері лише здалося, що він був блідий”, – розповіла вона.

Також вона не пов’язує історію з виступом три дні тому Полякова, в якому він завив, що «слугам народу» видавали конверти за голосування закону про олігархів в туалеті, адже він про це говорив останні два роки.

Нагадаємо, народного депутата Антона Полякова знайшли мертвим у Києві. За інформацією поліції, нардепу стало погано дорогою в таксі, його намагались реанімувати лікарі швидкої, але констатували смерть. В прокуратурі назвали попередню причину смерті – гостра коронарна недостатність, гостра ішемічна хвороба серця.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору