Ужгородка

Новини Закарпаття

Корнійчук: Третьякова озвучує те, що думає Зеленський

Народний депутат від “Слуги народу”, голова Комітету соціальної політики Галина Третьякова озвучує те, що думає президент Володимир Зеленський.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу політичний експерт Дмитро Корнійчук.

“Третьякова засвітились уже не в одній кількості подібних заяв, ми це все знаємо. Жодного разу президент публічно не виступив проти, і жодного разу вона не понесла жодного покарання. З чого я роблю висновок, що Третьякова озвучує ті речі, про які думає Зеленський, але просто боїться сказати вголос, а вона не боїться,  в не роль така – озвучувати все, що думає Зеленський”, – сказав Корнійчук.

Також він зазначив, що особисту відповідальність за все, що відбувається в парламенті, за будь-які висловлювання, дії депутатів несе Зеленський.

Нагадаємо, що Галина Третьякова підтвердила, що в чаті “Слуг народу” написала про Полякова “-1 ворог”. У “Слузі народу” заявили, що депутати подали клопотання, щоб Третьякову відсторонили від п’яти засідань парламенту.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору