Ужгородка

Новини Закарпаття

Чаплига про офшори президента: Особисто Байден передав привіт Зеленському

Ситуація з офшорами президента Володимира Зеленського – це особисто передав привіт президент США Джо Байден.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу правозахисник Михайло Чаплига.

“Особисто президент США передав привіт Зеленському. США скільки разів передавали привіт Зеленському з питанням: “Коломойський де?”. Він хотів раніше в США поїхати, але йому переносили візит з питанням про Коломойського. Він поїхав в США раз, йому ще раз передали привіт. Він забув план, і полетів за планом назад, йому знову передали привіт”, – сказав правозахисник.

Нагадаємо, журналісти змогли частково підтвердити інформацію про те, що офшорні фірми Володимира Зеленського та його оточення з 2012 року отримали 40 мільйонів доларів від компаній, пов’язаних з олігархом Ігорем Коломойським. Отримані журналістами документи свідчать, що у 2012 році “кварталівці” зареєстрували понад десяток офшорних фірм.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору