Ужгородка

Новини Закарпаття

Україна переходить на європейську модель роботи автошкіл: що зміниться

Україна найближчим часом перейде на європейську модель роботи автошкіл. Зокрема, вони зможуть скоротити час підготовки майбутніх водіїв.

Про це повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

Заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп’ятий наголосив, що адаптація стандартів до європейських реалізується в рамках курсу України на вступ до ЄС. Цього тижня Кабмін прийняв постанову, якою вносяться зміни до типової навчальної програми підготовки та перепідготовки водіїв.

Таким чином, оптимізовано мінімальну кількість навчальних годин для підготовки водія, але при цьому самі автошколи не обмежені в можливості додаткових занять. Зокрема, за категорією “В” скорочено час теоретичної підготовки зі 100 до 63 годин, час практичної підготовки не змінено – 40 годин.

Також оновлено теми з теоретичної та практичної підготовки, додано навчальний розділ “Медичне забезпечення (заходи допомоги при ДТП)”, також запроваджено теми, що стосуються електромобілів.

Як НАШ повідомляв раніше, Кабінет міністрів підтримав постанову щодо митного оформлення окремих транспортних засобів через додаток “Дія”.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору