Ужгородка

Новини Закарпаття

Литвин: Сподіваюся, що Стефанчук, як правник, зможе відстояти дотримання регламенту

Новий спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук, як правник, зможе відстояти дотримання регламенту.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу екс-глава ВРУ Володимир Литвин.

“Є сподівання, що людина, яка є правником, буде слідувати в таких цивілізованих межах регламенту, що регламент не буде переглянутий. Оскільки звучать голоси про те, що регламент нам не підходить для організації нашої роботи, у цьому зв’язку я можу сказати, о регламент – це традиція, регламентом закріплено те, що перевірено світовим, європейським, українським досвідом”, – розповів Литвин.

Зазначимо, що народні депутати обрали нового спікера Ради. Ним став Руслан Стефанчук, який до цього був на посаді віце-спікера.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору