Ужгородка

Новини Закарпаття

Разумков: “Слуги” підходили, просили пробачення та казали, що їх змусили голосувати за відставку

Екс-голова Верховної Ради Дмитро Разумков прокоментував голосування за свою відставку та розповів, що нардепи від партії “Слуга народу” просили в нього вибачення за свої голоси.

Про це він розповів в прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Фракція “Слуга народу” не проголосувала, фракція “Слуга народу”, яка не задоволена моєю роботою, не дала 226 голосів, було лише 215. Якщо бути зовсім відвертим, то після цього  деякі мої колеги і це не поодинокий випадок підходи, ховали очі і казали: “вибач, нас змусили це зробити”. Я говорив про те, що колег запрошували в різні будівлі, в тому числі і на Банкову. Я думаю, що у нас поки демократична держава, я собі ні разу не дозволяв когось запрошувати до себе і  тиснути, я можу переконувати, але переконувати словами, а не папками або погрозами”, – зазначив він.

Зазначимо, народні депутати обрали нового спікера Ради. Ним став Руслан Стефанчук, який до цього був на посаді віце-спікера.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору