Ужгородка

Новини Закарпаття

Разумков: Я буду відстоювати свої принципи, тому що закон один для всіх

Відкликання з посади голови парламенту було незаконне, тому що звіт Рахункової палати та спікера Верховної Ради повинен бути наданий нардепами за два дні.

Про це розповів у прямому ефірі НАШого телеканалу екс-голова ВР Дмитро Разумков.

“Відкликання з посади голови парламенту було не за регламентом. Мене не змогли б навіть сьогодні відправити у відставку. Тому що звіт Рахункової палати та звіт голови ВР повинен бути наданий не раніше як за два дні народним депутатам. Звіт Рахункової палати надійшов у середу зранку, мій звіт надійшов у четвер зранку з урахуванням того, що запущена процедура була у вівторок. Я це сприймаю як намагання втягнути мене в негативний процес. Мені прямим текстом казали колеги, щоб я подавав до суду. Я не буду подавати до суду, щоб не давати навіть якісь аргументи колегам, що я тримаюся за посаду.  В мене інші принципи від них і я готовий своїх принципи відстоювати”, – сказав він.

Зазначимо, народні депутати обрали нового спікера Ради. Ним став Руслан Стефанчук, який до цього був на посаді віце-спікера.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору