Ужгородка

Новини Закарпаття

Плачкова: Не знаю, що більша трагедія – смерть Полякова чи висловлювання Третьякової

Народний депутат України від “Опозиційної платформи – За життя” Тетяна Плачкова заявила, що нардеп від “Слуги народу” Галина Третьякова не мала ніякого права коментувати смерть колеги Антона Полякова. За її словами, це не по-людськи.

Свою думку вона виразила у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Свободи слова немає в нашій країні. Є про цінності, про мораль, про те, що рухає тобою всередині. Що всередині цієї людини, яка повинна займатися підвищенням пенсій, багатодітними сім’ями, інвалідами. Я чула вже про те, що держава не повинна тратити на стіни в дитячих будинках. Це з цього ж комітету звучало. Ця скарбничка для мене повністю відкрита. Я розумію, що у нас немає соціальної політики. Це держава від неї відмовляється чи це Третьякова чи комітет? Чомусь фракція її до цих пір тримає”, – розповіла вона.

За словами нардепа, вона дуже добре знала Антона Полякова, який помер 8 жовтня у Києві, тому вона хоче коментувати його смерть.

“Це не правильно. Це не по-людськи. Я не знаю, що сьогодні більша трагедія – висловлювання Третьякової чи смерть Антона”, – додала Плачкова.

Нагадаємо, вчора, 9 жовтня нардеп Антон Поляков помер в Дніпровському районі Києва.

Галина Третьякова написала в чаті фракції про Полякова “-1 ворог”. В “Слугу народу” заявили, що депутати подали клопотання, щоб Третьякову відсторонили від п’яти засідань парламенту.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору