Ужгородка

Новини Закарпаття

Мураєв про смерть Павлова: Жителі Кривого Рогу не вірять у самогубство

Лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв заявив, що друзі, сім’я та місцеве населення не вірять в самогубство Костянтина Павлова, якого знайшли мертвим у власному будинку 15 серпня.

Про це він розповів в ефірі телеканалу НАШ.

“Ми були колегами по парламенту. Це була абсолютно добра, життєрадісна й компанійська людина. Він зарекомендував себе як хороший керівник і просто людина. Офіційне слідство каже, що це було самогубство, але 90% місцевого населення, його друзі та сім’я в це просто не вірять. Він зі всіма розмовляв, будував плани на майбутнє і точно не хотів йти. Він був не конфліктною, позитивною людиною й розумів свою відповідальність й жив інтересами міста”, – заявив Мураєв.

Він сподівається, що правду смерті Павлова українці зможуть дізнатися.

“Правда важлива, без неї не може бути справедливості й не може бути майбутнього”, – сказав Мураєв.

Нагадаємо, у неділю, 15 серпня, мера Кривого Рогу Костянтина Павлова знайшли мертвим у своєму будинку. МВС вивчає три версії загибелі мера: самогубство, вбивство та необережне поводження зі зброєю.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору