Ужгородка

Новини Закарпаття

Телеканал НАШ зняв кар’єр в Кривому Розі з висоти пташиного польоту. Відео

Телеканал НАШ зняв кар’єр Південного гірничо-збагачувального комбінату в Кривому Розі з висоти пташиного польоту.

Кореспондент НАШого розповів, як добувають брудну руду в цьому кар’єрі, чому його називають “залізним серцем України” і показав масштаби з висоти пташиного польоту.

Південний гірничо-збагачувальний кар’єр – комбінат з видобутку залізної руди.

Територія має великі розміри, а по глибині 425 метрів (для порівняння – висота Ейфелевої вежі становить 300 метрів), в ширину – 3 кілометри. У цьому кар’єрі працює близько 1000 людей.

Цей кар’єр місцеві називають “залізним серцем Кривбасу”, адже його форма схожа на серце.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору