Ужгородка

Новини Закарпаття

Житель Кривого Рогу до Зеленського: На “Великому будівництві” кидають людей

Житель Кривого Рогу Сергій звернувся до президента Володимира Зеленського через затримку виплати на “Великому будівництві”.

Про це він розповів в ефірі телеканалу НАШ.

За його словами, на “Великому будівництві” людей офіційно не оформлюють.

“Я хоче передати привіт Зеленському й “Юзику” (Юрій Корявченков, – ред.) “наглядачеві” за Кривим Рогом. Коротко про “Велике будівництво”. Працював на стадіоні “Спартак” – офіційно не оформлюють, гроші повністю не виплачують, йде “кидалово”. Дякую, земляк. Я звертався в органи через центральну владу – все до одного місця”, – сказав чоловік.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору