Ужгородка

Новини Закарпаття

Атаманюк про скандальні слова Третьякової: Свобода слова і ксенофобія – це різні речі

Економіст Юрій Атаманюк відреагував на слова депутата від “Слуги народу” Галини Третьякової про смерть її колеги Антона Полякова. За його словами, свобода слова і ксенофобія – це різні речі.

Про це він розповів в ефірі телеканалу НАШ.

“Крім того, що вона аморальна, ми це вже знали, але вона ще й недалека. Поясню чому. Коли вона говорить, що тут має гарантуватися свобода слова. Вона плутає, що свобода слова й проява ксенофобії – це різні речі. Ми ж зараз не можемо рекламувати садизм, насилля, закликати до війни, до злочинів проти людяності. Це є кримінальна відповідальність”, – розповів він.

За його словами, Третьякова оголосила Полякова ворогом й раділа смерті:

“Вона демонструє в суспільстві наратив, коли позбавлення життя людини є шляхом рішення політичної боротьби”.

Нагадаємо, 9 жовтня нардеп Антон Поляков помер в Дніпровському районі Києва.

Галина Третьякова написала в чаті фракції про Полякова “-1 ворог”. В “Слугу народу” заявили, що депутати подали клопотання, щоб Третьякову відсторонили від п’яти засідань парламенту.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору