Ужгородка

Новини Закарпаття

Разумков про смерть Полякова: Третьякова має піти з посади голови комітету

Екс-голова Верховної Ради Дмитро Разумков коментуючи смерть нардепа Антона Полякова заявив, що людські стосунки не повинні бути пов’язаними з політичними уподобаннями або протиріччями.

Про це він розповів в ефірі телеканалу НАШ.

“Я не криміналіст, щоб давати компетентну інформацію щодо того, що сталося, але в мене багато питань. Особисто я з Антоном Едуардовичем не помічав проявів залежності специфічних медикаментів, як наркотики. Я сподіваюся, що слідство буде неупередженим. Колеги Антона також про це говорять”, – сказав він.

За його словами, він би переніс нараду у Верховній Раді у зв’язку з похоронами Антона Полякова, але відмітив, що вже не є головою парламенту.

“Я б нараду переніс. Я сьогодні тут, багато моїх колег приїхали, вони також віддають останню шану свому колезі, без політики, без конфліктів. Треба залишатися людьми в будь-якому випадку. Людські стосунки не повинні бути пов’язаними з політичними уподобаннями або протиріччями”, – сказав Разумков.

Також екс-голова парламенту вважає, що п’яти днів відсторонення від засідань Ради Галини Третьякової недостатньо для покарання за те, що вона фактично поглумилася над смертю Полякова.

“Такого рішення про п’ять днів ще немає. Чи буде воно — ми ще подивимось. Ту немає різниці, колега він по парламенту чи ні, він – людина. Якась людська гідність повинна залишатися. У нас були вже випадки, коли голови комітетів робили “не так, як потрібно” й людина йшла з посади. Я вважаю, що Галині Миколаївні треба було б взяти на озброєння таку поведінку”, – додав він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору