Ужгородка

Новини Закарпаття

Назаров: Поляков залишався людиною і без включеної камери – його не псував мандат

Команда телеканалу НАШ в особі Максима Назарова, Ангеліни Пичик і Олега Нечая приїхала до Чернігова, щоб попрощатися з народним депутатом Антоном Поляковим.

“Антон саме та людина, яка приходила на ефір і після того, як включалися камери залишався людиною. Його не псував мандат. Він залишався простим хлопцем, простим сміливим чоловіком, за яким стоять люди. Він мав поняття того, чого хочуть українці”, – сказав Макс Назаров.

Також він висловив обурення, що новообраний голова Верховної Ради Руслан Стефанчук не витримав засідання глав комітетів ВР, тому багато депутатів не змогли приїхати на похорон.

Нагадаємо, народного депутата Антона Полякова знайшли мертвим в Києві. За інформацією поліції, нардепу стало погано по дорозі в таксі, його намагалися реанімувати лікарі швидкої, але констатували смерть. У прокуратурі назвали попередню причину смерті – гостра коронарна недостатність, гостра ішемічна хвороба серця. Пізніше нардеп Галина Янченко заявила, що Поляков помер в результаті реакції метадону та алкоголю.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору