Ужгородка

Новини Закарпаття

Плотніков: Президент Зеленський зобов’язаний відреагувати на смерть Полякова

Президент України Володимир Зеленський за протоколом має відреагувати на смерть народного депутата Антона Полякова.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу заслужений економіст Олексій Плотніков.

“Це криза суспільства, це жах, коли громадяни не вірять владі, що влада здатна навіть на такому рівні довести до кінця розслідування смерті народного депутата. Що тоді відбувається на такому більш приземленому рівні, на побутовому, на якомусь іншому. З цієї точки зору, на жаль, це криза влади, це криза суспільства. Це ситуація, яка не має якого логічного виходу зараз”, – сказав Плотніков.

Також він додав, що президент повинен навіть за протоколом реагувати на події, пов’язані з народними депутатами.

Нагадаємо, народного депутата Антона Полякова знайшли мертвим у Києві. За інформацією поліції, нардепу стало погано дорогою в таксі, його намагались реанімувати лікарі швидкої, але констатували смерть. Поляков помер в результаті реакції метадону та алкоголю.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору