Ужгородка

Новини Закарпаття

Арестович: У Нуланд жорстка позиція – у РФ вона відстоюватиме інтереси США

Заступниця держсекретаря Вікторія Нуланд прибула до Росії з робочим візитом і буде ефективно відстоювати інтереси США.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу зазначив радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович.

“Подивіться на риторику Нуланд, вона жорстка людина, я думаю, що вона ефективно буде захищати інтереси США. Те, що вона прилетіла в Москву – це звичайна практика, я б не сказав, що це поступки. Я думаю, що США добре знають, що вони роблять”, – зазначив радник української делегації в ТКГ.

Нагадаємо, Вікторія Нуланд прибула до Москви з триденним візитом, в рамках якого вона зустрінеться із заступником голови МЗС і заступником керівника адміністрації президента РФ.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору