Ужгородка

Новини Закарпаття

Старіков: Полякова поховали передчасно – це свідчення того, що його справа не буде розкрита

Народного депутата Антона Полякова поховали передчасно, тому що не зробили всі експертизи, щоб дізнатися справжню причину смерті.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу експерт у сфері оборони і безпеки Олег Старіков.

“Всі, хто пов’язані з криміналістикою, вони завжди говорять, якщо за три дні його похоронять, то дана справа розкрита не буде. Якщо такі речовини як метадон попали в організм, то тепер потрібно проводити певні експертизи, які можуть тривати місяць або рік. Такі експертні лабораторії є тільки декількох містах світу – Москва, Вашингтон, Лондон чи Париж. Ховати державного діяча, не провівши такого роду експертизу, не можна було”, – розповів експерт у сфері оборони і безпеки.

Зазначимо, що  Антон Поляков помер в результаті реакції метадону та алкоголю.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору